HAKKIMIZDA

Kartal Kokoreç 1983 yılında ŞABAN MEMİŞ tarafından kurulmuş ve küçük bir işletme olarak faaliyete başlamıştır. Zamanla dikkat ettiği hijyen ve kalitesi ile adından söz ettirmeye başlamış lezzeti dilden dile dolaşmaya başlamıştır.

Kokoreçlerinin lezzeti Türkiye kokoreç piyasasında, öncelikle İzmir'de daha sonra tüm Türkiye'de adından söz ettirmiştir. Hürriyet gazetesinin 2004 yılında yaptığı "Türkiye'nin en iyi 10 kokoreçcisi" adlı haberinde her biri gurme ve lezzet ustası olan 10 kişilik jüri tarafından Türkiye'nin en iyi 3. Kokoreçcisi seçilmiştir.

Kartal Kokoreç Sofrası, alışılmışın dışında kokoreç lezzeti sunan, gurme lezzet meraklılarına yönelik bir işletmedir. Kokoreçlerimiz, veteriner denetiminde, İslami şartlara uygun olarak kesilen süt kuzulardan özenle seçilmektedir. İşinin ehli ustalarımız tarafından meşe kömüründe 45 dakikada pişirilerek servise sunulmaktadır.

Kartal Kokoreç Sofrası olarak süt kuzu kokoreç, badem, uykuluk, köfte ızgara, tavuk ızagara, sucuk ızagara lezzetlerini sunmaktayız. Bunların haricinde kendi üretimimiz olan Kartal Naturel Şalgam Suyu ve Kartal Naturel Turşu Suyu ile Kartal Kokoreç Sofrası'nın nefis lezzetlerini tamamlamaktayız.

Kartal Kokoreç Sofrası ailesine katılmak isteyen bayi adaylarımızın özgeçmişleri ayrıntılı olarak incelenmekte olup markamızı en iyi şekilde temsil edebilecek ve işletme kabiliyetine sahip kişilere bayilik verilmektedir. Bayilik şartlarını belirlerken bayiimizin kazancı ön planda tutulup yatırım projesi de bu ilke kapsamında gerçekleştirilmektedir.